TABELA, TERMINARZ I WYNIKI

Miejsce

Drużyna Gry

Z

P Sety Małe punkty PKT
I LIGA
1 OSiR Sobótka
13 11 2 23-8 696 540 30
2 ULKS Jaszkotle 13 9 4 21-9 677 530 29
3 Budekom Sobótka 13 9 4 18-9 592 488 26
4 Sparta Pustków
13 8 5 17-12 563 552 23
5 Ślęża Biała
13 6 7 15-16 651 602 19
II LIGA
6 OSiR Stary Zamek 13 7 6 16-12 613 574 23
7 OSiR Kunów 13 6 7 14-15 631 593 19
8 OSP Sobótka 13 7 6 14-15 622 532 18
9 OSiR Ślęża Sobótka 13 2 11 6-23 463 668 7
10 Jordanów
13 0 13 1-26 234 663 1

 

Z - Zwycięstwa

P - Porażki

PKT - Punkty

 

Data Nr Mecz Wynik
   

Sety Małe punkty
14.10 1 OSiR Stary Zamek Ślęża Biała 1-2 16 25 26 24 11 15
  2  Budekom Sobótka OSiR Ślęża Sobótka  2-0 25 12 25 12    
 21.10 1 Jordanów OSiR Stary Zamek 0-2
9 25 21 25    
  2  ULKS Jaszkotle OSiR Kunów 2-0 25 17 25 21    
  2  ULKS Jaszkotle Jordanów 2-0 25 10 25 12    
  3  OSiR Ślęża Sobótka Ślęża Biała 0-2 10 25 17 25    
 28.10 1 Budekom Sobótka
OSiR Stary Zamek 2-0 25 17 25 15    
  2 Sparta Pustków OSP Sobótka 2-0 25 22 25 17    
  2 Sparta Pustków OSiR Ślęża Sobótka 2-0
25 10 25 18    
  3 OSiR Sobótka Ślęża Biała 0-2 21 25 21 25    
 4.11 1 OSiR Sobótka OSiR Stary Zamek 2-1 26 24 23 25 15 11
  2  ULKS Jaszkotle OSP Sobótka 2-0 25 16 25 15    
  2  ULKS Jaszkotle  OSiR Ślęża Sobótka 2-0 25 11 25 9    
  3 Budekom Sobótka OSiR Kunów 2-0 25 22 25 22    
 18.11 1 OSiR Ślęża Sobótka OSiR Stary Zamek 0-2 12 25 9 25    
  2 Jordanów OSiR Sobótka 0-2 0 25
0 25    
  2 Jordanów Ślęża Biała 0-2 0 25 0 25    
  3 OSiR Kunów OSP Sobótka 2-0 30 28 25 20    
 25.11 1 Jordanów OSP Sobótka 0-2 0 25 0  25    
  2 Sparta Pustków  OSiR Kunów 2-0 25 21 25 22    
  2 Sparta Pustków Jordanów 2-0 25 0 25 0    
  3 Budekom Sobótka Ślęża Biała 2-0 25 16 25 22    
 2.12 1 Budekom Sobótka OSP Sobótka 2-0 25 10 25 23    
  2 ULKS Jaszkotle Ślęża Biała 2-1 20 25 25 19 15 10
  2 ULKS Jaszkotle OSiR Stary Zamek 2-0 25 19 25 19    
  3 OSiR Sobótka  OSiR Kunów 2-1 25 11 17 25 15 13
 9.12 1 OSiR Sobótka OSP Sobóka 1-2 25 19 24 26 10 15
  2 Jordanów Budekom Sobótka 0-2 9 25 12 25    
  2 Jordanów OSiR Ślęża Sobótka 0-2 19 25 17 25    
  3 OSiR Kunów Ślęża Biała 1-2 13 25 30 28 13 15
16.12 1 OSiR Kunów  OSiR Ślęża Sobótka 2-0 25 18 25 17    
  2 Sparta Pustków OSiR Sobótka  1-2 25 20 22 25 12 15
  2  Sparta Pustków  OSiR Stary Zamek 2-0 25 19 26 24    
  3  OSP Sobótka Ślęża Biała 2-1 25 12 20 25 17 16
 6.01 1 OSiR Kunów OSiR Stary Zamek 0-2 22 25 18 25    
  2  Jaszkotle OSiR Sobótka 1-2 26 24 17 25 12 15
  2  Jaszkotle Budekom Sobótka 1-2 25 22 28 30 11 15
  3  OSP Sobótka OSiR Ślęża Sobótka  2-0 25 19 25 17    
 20.01 1   OSP Sobótka OSiR Stary Zamek  0-2 21 25 23 25    
  2 Sparta Pustków Ślęża Biała 2-1 25 23 21 25 15 10
  2  Sparta Pustków  Budekom Sobótka 2-0 25 9 25 15    
  3  OSiR Sobótka OSiR Ślęża Sobótka 2-0 25 12 25 12    
 27.01 1 Jordanów OSiR Kunów 0-2 24 26 13 25    
  2 ULKS Jaszkotle Sparta Pustków 1-2 18 25 26 24 13 15
  3 Budekom Sobótka OSiR Sobótka 0-2 11 25 16 25    
II RUNDA  
 17.02 1 OSiR Ślęża Sobótka Jordanów  2-1 25 22 22 25 15 9
  2  Budekom Sobótka OSiR Sobótka  0-2 13 25 21 25    
  3  OSiR Stary Zamek OSP Sobótka 0-2 16 25 19 25    
 24.02 1  OSiR Stary Zamek  Jordanów 2-0 25 9 25 23    
  2 ULKS Jaszkotle Ślęża Biała 2-0 25 20 25 22    
  2 ULKS Jaszkotle OSiR Sobótka 0-2 18 25 23 25    
  3 OSP Sobótka OSiR Kunów 0-2 20 25 22 25    
 3.03 1   OSP Sobótka Jordanów 2-0
25 0 25  0    
  2  Sparta Pustków Ślęża Biała 0-2 20 25 21 25    
  2  Sparta Pustków OSiR Sobótka 0-2 18 25 19 25    
  3 OSiR Stary Zamek OSiR Ślęża Sobótka 2-0 25 16 25 20    
 10.03 1 OSiR Kunów  Jordanów 2-0 25 0 25 0    
  2 ULKS Jaszkotle Budekom Sobótka 2-0 25 18 25 22    
  3 OSP Sobótka OSiR Ślęża Sobótka 2-1 25 10 23 25 15 9
17.03 1 Sparta Pustków Budekom Sobótka 0-2 0 25 0 25    
  2 Ślęża Biała OSiR Sobótka 0-2 19 25
23 25    
  3 OSiR Kunów  OSiR Ślęża Sobótka 2-1 23 25 25 20 15 11
 31.03 1  Budekom Sobótka Ślęża Biała 2-0 25 13 25 19    
  2 ULKS Jaszkotle Sparta Pustków  2-0 25 0 25 0    
  3 OSiR Stary Zamek OSiR Kunów  2-0 25 21 25 21    

Mecze rozpoczynają się o godz. 20.15

 

1,2,3 są to numery boisk

Na boisku nr 1 sędziuje Sławomir Drozd

Na boisku nr 2 sędziuje Jerzy Czerwiec

Na boisku nr 3 sędziuje Jan Bębenek

 

Tabela oraz wyniki opracowane przez Grzegorza Leszczyńskiego i Marcina Cichowskiego, który zamieszcza je również na stronie:

http://www.sleza.sobotka.net/index.php?go=8002